JANKOVA plněná čokoláda - six seven
Detailní popis produktu
Spojení, co musíte ochutnat ! Nevíte kterou vybrat a jste nerozhodní ? Nálada tak trošku six seven ? Prvně jsme si říkali hloupost, ale když jsme pak zkusili obě dvě varianty zároveň, tak se nám rozšířili zorničky a chtěli jsme další a další sousto.
Doporučené dávkování: Odkrojení z každé strany a vložit do úst zároveň. To je to pravé propojení nugátu a dubajské. Skvělá křupavá složka v podobě kadayifi, lahodná chuť pistácií a zároveň jemnost kterou dodává nugátová náplň je něco, čemu nejde odolat.
A jako překvapení ? Uvnitř v čokoládě a těchto náplní jsou vložena čísla 6 a 7 z bílé čokolády.

Vhodné jako dárek a poděkování učitelům a učitelkám, kteří museli poslouchat celý rok SIX SEVEN. Právě proto jsme ta čísla utopili do náplně a věříme, že tam i zůstanou... A pokud ne, tak si to učitelé aspoň osladí.
Tabulka, která dělá tu pravou radost !
Složení:Mléčná čokoláda - kakaová hmota 34%, kakaové máslo, sušené mléko, cukr, sójový lecitin, přírodní vanilka
Náplň (dubajská část): pistáciová pasta, knafeh (pšeničná mouka, pšeničný škrob, sůl, sójový lecitin, slunečnicový olej, sorban draselný, voda), přepuštěné máslo, tahini (sezamová pasta), sušené plnotučné mléko,
Náplň (nugátová část) arašídy 50 % (rozmělněné), bílá čokoláda, mléčná čokoláda, hořká čokoláda (kakaová hmota, kakaové máslo, cukr, sušené mléko, přírodní vanilka, sójový lecitin)
Hmotnost: 200g
Energetická hodnota na 100g: Energetická hodnota 567 kcal / 2367 kJ, tuky 39,2 g, sacharidy 41,2 g z toho cukry 32,9 g, bílkoviny 11,6 g, vláknina 3,4 g.
Minimální trvanlivost: 3 měsíce
Skladujte v suchu a temnu při teplotách do 20°C. Chraňte před přímým slunečním zářením.
Balit? Umíme!
Balíme stejně poctivě, jako vyrábíme. Ať se má naše čokoláda na cestě k vám jako v bavlnce.

- Srovnáváme, neházíme. Do krabic všechno pečlivě vyskládáme a znovu to kontrolujeme. Vážíme si totiž našich čokolád i vás.
- Obalujeme a vycpáváme. Každý kousek dostane vlastní bublinkovou folii. Pevnou kartonovou krabici navíc pořádně vycpeme, aby se jednotlivé produkty ani nehnuly.
- Chladíme ve vedrech. Když se teplota vyšplhá nebezpečně vysoko, dáváme do krabic navíc chladicí medium (suchý led). Díky tomu se čokoláda jen tak nerozteče.
- Natočili jsme pro vás video o balení a přepravě. Ať víte, že nekecáme.
Co vás často zajímá?
Jak dlouho mi vydrží:
- pralinky? Doporučujeme sníst do 3 měsíců
- tabulková / bean to bar čokoláda? Doporučujeme zkonzumovat od 6 do 12 měsíců
- nugát, čokoládové nářadí? Doporučujeme zkonzumovat do 12 měsíců.
Jak dlouho trvá vygravírování vlastního vzkazu na krabičku?
- Krabička s gravírováním je obvykle hotová za 2 až 3 dny.
Jak skladovat JANKOVY dobroty?
- Ideálně při pokojové teplotě do 20°C (18–19°C je pro čokoládu vůbec nejlepší). Rozhodně ale nedávejte do ledničky!
Jak dlouho budu na objednávku čekat?
- Chvilku. Doručení je rychlé – balíček u vás bude obvykle do 2 až 3 dnů. Více o možnostech dopravy.
Ještě se neznáme?

JANKŮV příběh
Začalo to v Uherském Brodě roku 2015 chutí na čokoládu. Pravou a poctivou. Čokoládu, která vám naplní každý chuťový pohárek až po samotný okraj a pak se postupně rozplyne. Se slinami se nám začaly sbíhat i myšlenky. Z touhy po výjimečné kvalitě a požitku se tak zrodila naše Čokoládovna JANEK. Děláme přesně to, na co jsme tenkrát dostali tu šílenou chuť. Děláme čokoládu bez výmluv.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plněné čokolády |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| #tag: | Lepek |
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
